شما باشید چی کار میکنید؟

شما باشید چی کار میکنید؟

به جایی تشریف برده اید (رستوران،فروشگاه،هتل و...) ونفری که مسول بخشی است که شما از آن خدمت میخواهید .برخورد مناسبی ندارد(به شما توجه کافی نمیکند ،در کار خود حرفه ای نیست،ترش رویی دارد )وشما احساس بدی از تعامل خود دارید.


حالا سوال:


1-آیا شما از او به مقام ارشد سازمانش شکایت میکنید وپی گیرانه موضوع را دنبال میفرمائید.


2- بی تفاوت از کنار قضیه میگذرید ودیگه به اونجا رفت وآمد نمیکنید ویا...

/ 14 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یکتا

سلام برای من خیلی اتقاق افتاده که حتی به شخصی چهار بار سلام کردم و در چشم من نگاه می کند و جواب نمی دهد البته من ناراحت می شوم ولی همیشه فکر می کنم از کوزه همان برون تراود که در اوست و آن شخص شاید در آن موقعیت مشکلی داشته است که اینگونه برخورد می کند .

شیرازی

2 [مغرور]

یزداندوست

برای من این مورد پیش اومده و قبلاً عبور می کردم و تقریباً همه دلایل دوستان را هم برای خودم ردیف می کدم ولی الان راحت عبور نمی کنم و با توجه به میزان بی احترامی برخورد می کنم

احسان

گزینه 2 وقتی رفتم بیرون مغازه تو دلم چند تا بد و بیراه هم بهش میدم بعد هم دیگه ازش خرید نمیکنم والا اینکه بیایی به رئیس‌اش ثابت کنی که نیروی زیردستت درست کار نمیکنه وقت و اعصاب میخواد! یک موقعهایی هم که حالم خوبه، خودم را قانع میکنم که این فرد از دست چیز دیگه ناراحته و با من مشکلی نداره یا تربیت خانوادگیش اینجوریه و با همه اینطوریه و بیخیال باش!

لطفا به وبلاگ من سر بزنید http://k22kian.mihanblog.com/

اعتدال

بسته به حال خودم هردو گزینه رو تجربه کردم. دومی رو بیشتر. ولی کم پیش اومده که تو حالت دوم دیگه اونجا نرم.حتی گاهی عمداً دوباره میرم ببینم طرف همیشه اینطوریه. مواردی هم بوده که وقتی دوباره رفتم و طرف برخورد خوب و متفاوتی نشون داده، دفعه قبلیشو بهش یادآوری کردم و با توضیحاتش قضیه کلاً حل شده.

سحر

واقعا اینقدر اینجور مسائل تو مملکت ما زیاده که اگه بخوای به همه اش عکس العمل نشون بدی نه وقتی برات میمونه نه اعصابی. ولی چندباری هم پیش اومده که حتی در حد یکی دو جمله گوشزد کردم و بعد دیدم رفتار طرف خیلی بهتر شده.

ناهيد

من به خودش تذكر ميدم.يه خورده كه بيشتر حرف ميزنى ميبينى طرف اصلا كارش رو دوست نداره.

داداشی

به رفتارش دقت میکنم اگه از ناراحتی باشه تحمل میکنم اگه از بیتفاوتی باشه تذکر میدم اگه جواب نداد و فروشگاه برام مهم بود و پیشرفتش و پیشرفت خودم و حیطه ی زندگیم بدونم به مدیریت اطلاع میدم . وگرنه اگه اون مکان رو فقط جایی برای پول دراوردن دیگری احساس کنم که من برایش مهم نیستم و پول من مهمه بدون عکس العمل خاصی خارج میشم و اون مبلغ جایی هزینه میکنم که حداقل به خودم احساس بدی منتقل نکنه . لذت و رضایت بماند.

شکایت چی چی؟میگم اینم مث بقیه منو ادم حساب نکرده. حق داره من که ادم نیستم.