یک پیام دعوت برای شمایی که میخواهید سالی متفاوت را تجربه کنید!.
.
.
گیر کار کجاست؟
چرا اقدامات فراوان من برای حل مسائلم خیلی زود به بن بست میخوره؟
چرا روابطم آغازی مناسب دارند اما در روند به شدت آشفته وتخریب میشود؟
من هنوز در زخمهای گذشته ام مانده ام وراهی برای عبور از آنها پیدا نمیکنم؟از کجا باید شروع کنم؟
اگر به خاطر ترس از دست دادن هنوز در شغل یا رابطه ای دوست نداشتنی گیر کرده اید وراه خروج درست را پیدا نمیکنید. 
اگر دچار زود باوری افراطی هستید ومدام از این آسیب دوباره وارد آسیب وزخم خوردگی جدیدی میشوید.
اگرایده های خوبی برای حرکت دارید اما شهامت اقدام برای عمل را ندارید.
اگر از درگیری با دیگران خسته شده اید واحساس میکنید وقت ایجاد یک تغییر اساسی در سبک زندگیتان فرا رسیده اما هنوز دست دست میکنید.
من برای شما پیشنهاد ویژه ای دارم که فقط همین یکبار شما فرصت استفاده از آن را دارید
دوره بیداری قهرمان درون آینه تمام قدی مقابل شما قرار میدهد که به گونه ای موجز وموثر به شما نشان خواهد داد که ریشه مشکل کجاست ومسیر حال آن نیز در کدام بخش روان شما نهفته است وبرای بیداری آن بخش چه باید کرد.
شما بعد از اعلام آمادگی برای حضور دردوره تستی دراختیارتان به شکل آنلاین قرار میگیرد که با قدرت تمام عمق وجود شما را خواهد کاوید وپیشنهادات نابی هم به شما خواهد داد.
وما درروند 8 جلسه تک تک بخشهای تست را براشما تحلیل کرده وکنار شما برای مسیر یابی درست ابزارهایی را قرار خواهیم داد.
لازم به ذکر است این آخرین دوره ای خواهد بود که این محتوی به شکل دوره ای وهفته ای یک روز در دوشنبه ها برقرار خواهد شد.
برای ثبت نام ودسترسی به این تست فوق العاده موثر با تلفن 88524100 بخش ثبن نام دوره ها تماس بگیرید.
از دوستانی هم که این دوره را گذرانده اند دعوت میکنم تجربه خود را برای استفاده دیگران زیر پست بنویسند.

/ 4 نظر / 27 بازدید
اعتدال

تازمانی که به این سفردرونی نرفته ایم وبا زوایای مختلف درونی امان روبه رو نشده ایم اعتقادمان براین است که موانع موجود برسرراهمان برای هراقدام ، بیرونی هستند.همواره منتظریم تاشرایط دنیای بیرون برای اقدام فراهم شود.حال آنکه تا برخی احوالات وشرایط درونی ، شناخته و متحول نشوند تغییرات بیرونی میسرنیست. مهمترین دستاورد این دوره هابرای من یادگیری نحوه روبروشدن باترسهام وغلبه برآنهابود. پیش از این هر تصمیم واقدامی در هرزمینه ای برام نقطه ترس واضطراب بودواغلب تصمیمهام تا مدتها معوق میموند. من منکر موانع بیرونی نیستم .در این دوره به شیوه ای کاربردی می آموزیم منشأبسیاری از مسائل ترسناک و اضطراب آور و بسیاری از موانع، به ابعاد درونی وتجارب گذشته ی خودمان برمی گردد و وجود خارجی ندارند! وبا شناخت و مواجهه صحیح با آنها، این موانع از بین میروند. حتی مواجهه بابسیاری از موانع بیرونی نیز با یافتن نگرشی جدید سهولت می پذیرد. این و بسیاری دستاوردهای دیگر باعث بهبودی مؤثری درشیوه و مسیر زندگیم شده.

RB

با سلام، استاد عزیر، بهتر نبود کارگاه خودتحلیل گری پیش از این دوره برگزار شود؟ و اینکه دوره های بعدی به چه شکلی خواهد بود با توجه به اینکه اشاره فرمودید بصورت دوره ای و هفته ای برگزار نخواهد شد؟ ممنون میشم پاسخ دهید.

شاگرد قدیمی

سلام استاد سال نو مبارک [گل] این چند سطر حاصل تراوشات ذهنی چند شب گذشته ام است که تقدیم میکنم الهی بیاوردم دودست خالی ام را بخواهم پر کنی پیمانه ام را الهی بی قرار بیقرارم بخواهم درمان کنی دردهای نهانم الهی بیاوردم خجلت و شرمندگی را بخواهم از تو اوج بندگی را الهی تو رءوف و مهربانی بخواهم تا تو بر اوجم رسانی الهی یقین دارم که ستار العیوبی یقین دارم که غفار الذنوبی الهی درگهت را خواستارم نگاهم کن نگاهم کن نگاهم الهی خواهم که دستم رابگیری نه دستم بلکه قلبم را بگیری الهی اشکبار اشکبارم خجل از کرده های بی شمارم الهی من گمگشته راهم پناهم ده پناهم ده پناهم الهی عاشقم عاشقترم کن زتو دورم تو نزدیکترم کن در پناه خدا - بدرود

یزداندوست

با سلام و خسته نباشید آقای رضایی خواهشمندم شروع کلاس رنجهای عاشقی را عقبتر بیندازید ، حداقل زودتر از اردیبهشت آغاز نشود