همزمان با کارگاه نهم مهرماه کتاب بیداری قهرمانان درون رونمایی می شود

در کارگاه نقشه راه ، آزمونی از شرکت کنندگان گرفته می شود که نقاط قوت و ضعف آنان تعیین میگردد. بر اساس تعیین این مختصات هر کسی درمی یابد آنچه که به عنوان مشکل و مساله و معضل در زندگی اش وجود دارد ارتباطی با سبک زندگی که انتخاب کرده دارد . 
وقتی کلاس بعد از تحلیل آزمون به پایان می رسید و راهکارهایی هم برای مسائل ارائه می شد سوال عمده ای که در کارگاه بیان می شد این بود که من چگونه عمیق تر روی خودم کار کنم .
به دوستان در انتشارات بنیاد این موضوع درمیان گذاشته شد که کتابی که بتواند مکمل این کارگاه از جهت عمیق سازی مفاهیم کمک کننده باشد را برای انتشار آماده کنند . امروز گفتند قرار است رونمایی این اتفاق در کارگاه نهم مهرماه صورت بگیرد. این کتاب مطمئنم مکمل بسیار عالی برای این کارگاه خواهد بود . 
شما هم می توانید جهت رزرو این کارگاه به آدرس ذیل مراجعه کنید 
http://goo.gl/LQmoSg
تلفن تماس جهت رزرو:
88524100-3

/ 2 نظر / 275 بازدید
عشق به مردم

سلام خوبي دوست من؟ مطالب مفيدي داري به منم سر بزن نظر يادت نره!!!!!!

naji

با سلام من 13سال است که با به اصطلاح جن ها رابطه دارم .آنها را می بینم و صدای آنها را می شنوم و حقایق بزرگ و تکان دهنده ای درباره واقعیت آنها می دانم .حقایقی که با زندگی ما قبل وبعد از مرگ در ارتباط تنگاتنگ است.آنها به هیچ وجه شبیه تصورات ما از آنها نیستند. اگر می خواهید از بزرگترین راز هستی انسانها با خبر شوید به وبلاگ من بیایید.اگر به درست بودن گفته های من شک کردید عاجزانه از شما می خواهم من را در اطلاع رسانی به دیگران یاری کنید(از طریق اینترنت یا...) http://adamhoshyar55.avablog.ir/ آدرس ایمیل:adamhoshyar55@yahoo.com