دو راهی که هر روز صبح باید تعیین کنیم قدم در کدام راه می‌گذاریم!

همه ما اگر در سنی بالای سن سی و پنج سال قرار داشته باشیم ، صبح‌ها که از خواب بیدار می‌شویم پیش‌روی‌مان یک دو راهی وجود دارد : اضطراب و افسردگی .

ما یا باید بپذیریم موضوع حیاتی که در ذهن‌مان داریم و سال‌ها می‌خواستیم آن را عملیاتی کنیم باید در نهایت اضطراب و استرسی که در روند اجرایی آن کار می‌کشیم ، برویم و آن را اجرا کنیم . یا این‌که تن به افسردگی دهیم و زندگی را تا پایان با افسردگی ادامه دهیم . البته فراموش نکنیم که بسیاری از ما به قول جیمز هالیس روانکاو یونگی دچار افسردگی خندان هستیم یعنی در بیرون به نظر همه چیز عالیست ولی از درون کاملا بهم ریخته و آشفته هستیم .

در این‌جا مشکلی وجود دارد ما باید اعتماد به نفس داشته باشیم . خوب حالا برویم سراغ اعتماد به نفس در ده دقیقه یا برویم ببینیم کتاب‌های ساده‌ای که به ما قدرت و هیجان حرکت می‌دهند چیستند و آن‌ها را بخوانیم . شاید هم شما این کارها را تا الان انجام داده‌اید و مطمئن شده‌اید که از دست آن ها کاری برنیامده و شما همچنان اول صبح که می‌شود یکراست می‌روید سراغ افسردگی .

اعتماد‌به‌نفس هر فرد در کودک‌اش شکل گرفته است . بنا بر اعتقادات روانشناسان پیرو مکتب یونگ با ضرب و زور هیچ تکنیک و تاکتیکی نمی‌توان اعتماد‌به‌نفس پیدا کرد. مجموعه‌ای که به شما پیشنهاد می‌کنم شما را به جاهایی می‌برد که در مسیر زندگی ،کاملا زیرپوستی و ناخودآگاه چیزهایی در روان‌تان شکل گرفت که به مرور اعتماد به نفس‌تان را از دست دادید.

حالا که شما درک دقیقی از گیرهای روان‌تان در گذشته پیدا کرده‌اید کار خنثی‌سازی آثار گذشته راحت‌تر خواهد بود. وقتی این خنثی‌سازی شکل می‌گیرد، قدرت‌های درونی شما نیز احیاء شده و شما می‌توانید با اعتمادبه‌نفسی که قابل اتکاء و مطمئن است زمینه تغییراتی اساسی را در زندگی‌تان ایجاد کنید و هر روز صبح هر چند سخت و دشوار است وارد اضطراب شوید ولی این بار با اعتمادبه‌نفس و اطمینانی که تا به الان آن را تجربه نکرده بودید.

توصیه بنده این است که ابتدا پکیج اعتماد به نفس را گوش دهید و بعد به عنوان مکمل کتاب برنده باشیم را مطالعه نمایید.

این مجموعه از اکنون رایگان برای شما پیک می‌شود و شما می‌توانید ضمن تماس با شماره 3-88524100 آن را سفارش دهید.

/ 0 نظر / 73 بازدید