دوره ای برای تازه وارده ها

از دیدگاه یونگی همه انسانها صاحب دو قابلیت  زنانه ومردانه هستند. در بعضی بخش زنانه قویتر است ودر بعضی بخش مردانه ودر بعضی هم این دو بسیار بهم نزدیکند که در این وضعیت آشوبهای درونی فراوانی رخ میدهد.

قابلیتهای مردانه 8نوع دارند وقابلیتهای زنانه هفت نوع.

اینکه کدام قابلیت در ما بالا یا پایین باشدتاثیر اساسی روی روحیات ،انتخابها وسرنوشت ما دارد. وچنانچه آنها رانشناسیم باعث میشود در قابلیتی گیر بیفتیم وفقط موفق به حل تعدادی مسئله در زندگی باشیم واز طرف دیگرزندگی ما پر از مسائل لاینحل وبلا تکلیف شده باشد.

دوره قابلیتهای مردانه که22خرداد برگزار میگرددبا انجام یک آزمون برای ما روشن میکند که در حال حاضر   قابلیتها در ما چه وضعیتی دارندومدیریت آنها را چگونه باید انجام دهیم.

در این دوره تاثیر این قابلیتها در شکل دهی کودکی،نوجوانی،جوانی،ارتباط با زنان،ارتباط با مردان،نگاه به روابط ج.ن.س.ی،نوع شغل مناسب،نوع میانسالی و کهنسالی پیشرو،مشکلاتی که این قابلیت میتواند برای خودتان یادر روابط شما با دیگران ایجاد کند،انتخاب رشته تحصیلی،و...

موارد بالا دستاوردهای مستقیم هستند.اما دستاوردهای غیر مستقیم؛

کمک به تحلیل شخصیت پدران وتاثیرات مخرب یا سازنده انرژیهای او بر سبک زندگی وشخصیت شما(پسران ودختران به تفکیک)که میتواندبرزندگی زناشویی آینده شما تاثیرات جدی داشته باشد.

کمک به تحلیل مرد زندگی مشترک یا نامزد شما تا بتوانیدعلل درگیریها ونارضایتی ها وابهامهای ارتباطی با او راپیداکنیدتا بدانید چه چیز قابل تغییر است وچه چیز ...

کمک به خودمردان برای تحلیل زندگیشان به جهت شناخت فرصتها وآسیبهای گذشته ،حال وآینده زندگیشان

کمک به مادران وپدران به جهت تربیت فرزندان براساس شناخت قابلیتهای خود وفرزندشان به منظوردستیابی به یک مدل سالم ارتباطی وتربیتی که مانع تقویت شکاف روابط درحال وآینده گردد.

رسیدن به آرامش ورضایت از طریق رشد قابلیت های خاموش.

کنترل قابلیتهای اغراق شده برای دور شدن از آسیبهای حاصل از این ماسکها واعتیادها.

شروع دوره :22 خرداد       دوشنبه ها :5الی 8 عصر      تلفن تماس 88524103

برای رزرو خود به سایت بنیاد فرهنگ زندگی مراجعه فرمایید

/ 69 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

سلام بچه ها چه بازار دلداری گرمه مگه بنده خدا چی گفته که شما اینقدر بهش ایراد گرفتید من هم بانظر استاد موافقم شاید گفته ایشان ناشی از بخش کودکانه وحودش بوده که نباید اون رو خشک کرد .بیاید سعی کنیم علاوه بر کلام زیبا داشتن که در جای خودش یه ارزشه ظرفیت وجودیمون رو هم گسترش بدیم تا هم خودمون راحتتر باشیم وهم حیلی دیگران رو در چارچوب انحصاری خودمون محبوس نکنیم همه در کنار هم لذت ببریم .انشاالله که هممون سفری کم خطر ولی پر لذت رو تجربه کنیم .

لیلا

به دوستمون ... 1-شما که اینقدر خوب نصیحت می کنی چرا اسمتو نمینویسی. 2-"مگه بنده خدا چی گفته" از اسم دیگران استفاده کرده که هیچی، قشنگ هم صحبت نکرده .

امان از این من من ها !!

حامی (عاشق )

دوست عزیزی که نام مستعارتان حامی است لازم میدانم توجه شما را به چند نکته جلب کنم 1-علت انتخاب این نام انتساب ان توسط دوستان و اطرافیان بوده وبه هیچ عنوان قصد تصاحب نام شما را نداشتم 2-مطمین باشید اگر نام شما هم در میان نبود ".....اگر از نام من استفاده میکنید...." طریقه استفاده از کلمات را بلد هستم ونیازمند اموزش شما نیستم 3- من هم متقابلا برای شما متاسفم که خواسته ویا ناخواسته خود را باادب ودیگران را بی ادب میدانید شما همیشه به همین راحتی برخورد وقضاوت دارید !؟

حامی (عاشق ) با وجود پاسخ مناسبی که استاد رضایی در جواب کامنت حامی گذاشتن (شوخی کودکانه)، جایی برای پاسخ دادن به شما نمی ماند. فقط خواستم یادآوری کنم اگر کامنت حامی را درست بخوانید به شما نگفتن بی ادب هستید بلکه از شما خواستن که "از جملات و عبارات برازنده تری استفاده فرمائید." شما از کجای این جمله بی ادب خواندن خود را برداشت کردید؟ به عنوان مخاطب جمله ای که خودتون نوشتید چه احساسی بهنون دست میده؟

بی نام با وجود پاسخ مناسب استاد رضایی مشخص شد که گفته حامی(عاشق) شوخی بوده و اصلا جایی برای پاسخ شما نمی ماند مگر اینکه شما خود حامی باشید . فقط خواستم یاداوری کنم اگر کامنت حامی را درست بخوانید از حامی (عاشق) خواستن که" ازجملات وعبارات برازنده تری استفاده کنند". شما به عنوان مخاطب این جمله چه احساسی بهتون دست میده و ازعدم برازندگی چه برداشتی دارید ؟شما از کجای جمله حامی (عاشق) عدم برازندگی را برداشت کردید ؟ و از کجای جمله پاسخی حامی (عاشق) این برداشت را داشتید که شما باید پاسخگو باشید ! ! !

حامی (عاشق)

ضمن عرض سلام وتشکر از استاد وعزیزانی که هدف از گذاشتن کامنت را به درستی دریافت کردند از انجاییکه برای این فضا حرمت زیادی قایل هستم صلاح میبینم که مباحثه در همینجا پایان پذیرد .

نسیم

سلام من نسیمم. به آرامی می گذرم و رد می شوم. برای کسانی که "حامی" هستند و نیستند؛ برای کسانی که "عاشق" هستند و نیستند؛ آرزو میکنم زودتر به رشدی برسند که شفاف با هم سخن بگویند و بین آنها سوءتفاهم ایجاد نشود ... برای منم با خواندن سوال "بی نام" همین سوال پیش آمد؛ دوست من حامی عاشق! اگه خودت مخاطب سخن خودت بودی چه احساسی میکردی؟ دوست داشتی دلت بسوزه از داشتن چیزی که دیگران دارن و شاید دوست داشتی داشته باشی؟ من که دوست ندارم ... دوست ندارم کسی دلش بسوزه. شاید اون دل تنها داراییش باشه. راستی دوستان، حامی کجاست؟ دو روزه خبری ازش نیست؟ [متفکر]

هستی

سلام این تبادل متن ها خود درحکم یه کلاس درسه . پیشنهادی برای هر دو دوست گلم دارم (میتوانید از یک دوست مشترک بپذیرید ویا نه )به حامی عاشق که عر گاه شوخی میکنید به گونه ای مطلب را برسانید زیرا این حقیقتی است که هرکس توان پذیرش شوخی را ندارد و ممکن است از شوخی برداشت جدی بودن کند و ان را برازنده نداند وناراحت شود-به حامی ودوستانش که چه خوب میشد اگر ما ادمها به جای عجله در جواب دادن لحظه ای تامل کنیم تا موجبات ناراحتی و سوتفاهم را فراهم نکنیم . به نظر میرسه شوخی حامی عاشق ما بهانه خوبی بوده برای نمایان شدن چیزی درما حامی عاشق به جمع دوستان خوش امدید حامی جان امیدوارم که شما هم خوب باشید وهر دو دوستان خوبی برای هم [گل][قلب]

بینا

ارکتایپ مرداته و زنانه در افراد باید در چه نرمی باشه که فرد دچار اشوب نشه؟