فیلمی بی نظیر در شناخت ریشه ترس،تردید و عدم اعتماد به نفس

اگر احساس کسالت می کنید ،اگر احساس می کنید به مرور زمان در حال بی انگیزه شدن هستید ، اگر مسائل لاینحلی در زندگی با آن برخورد داشته اید که شما را مستاصل کرده، اگر تضادهای فراوانی در هنگام تصمیم گیری ها به شما هجوم می اورند و اگر در میان دو راهی و تردید به سر می برید اگر رازهایی با خودتان دارید که نگهداری آن برای تان آزار دهنده شده و از روزی که رسوایی برای تان به بار آورد می ترسید فرصت دیدن این مجموعه که توسط سه استاد برجسته و محبوب نییورک تایمزاست را از دست ندهید. 
این فیلم توسط دوبلورهای شناخته شده ایرانی به صورت کاملا حرفه ای و جذاب تهیه و تولید گردیده است .امتیاز انحصاری تولید این فیلم در ایران توسط آریل فورد-خواهر دبی فورد و وارث قانونی او- به بنیاد فرهنگ زندگی اعطاء گردیده است . 
کتاب تاثیر سایه نیز که به عنوان مکملی برای این سی دی تهیه شده که پس از سه سال انتظار در وزارت ارشاد موفق به اخذ مجوز گردید که در زمان کوتاهی اکنون به چاپ سوم خود رسیده است. (البته شما می توانید به تناسب علاقه اتان از سی دی یا کتاب استفاده کنید)
می توانید از سایت www.theshadoweffect.com دیدن کنید.
این کتاب و سی دی با پیک رایگان توسط بنیاد فرهنگ زندگی ارائه میگردد.
جهت خرید میتوانید با شماره 3-88524100 تماس حاصل فرمایید یا حرف h را به شماره پیامک 02188738180 ارسال نمایید.

/ 1 نظر / 408 بازدید

سلام من سی دی رو خریدم و دیدم. فیلم چندان فوق العاده ای نبود. در واقع بعد از پایان فیلم چند بار فایل های اون رو مرور کردم تا ببینم قسمت دیگری هم داره یا نه. دنبال معرفی راه های بیشتری برای شناخت سایه بودم. دنبال مثال های عاملی بودم. شاید چون خیلی کتاب و فیلم در این مورد خوندم و دیدم، این فیلم برام چندان تازگی نداشت. ولی به یکبار دیدنش می ارزید.