دو کادو برای شما

یک کتاب عالی توقیف شده ما آزاد شد!
سال 2012 یک کتاب عالی بانگارش سه نویسنده مشهور معتبر درباره عمیق ترین مفهوم زندگی انسانی (بانگرش پرفسور یونگ)به جهان عرضه شد که ما هم همزمان آن را ترجمه کردیم تا در همان سال عرضه کنیم که متاسفانه کتاب چاپ ممنوع شد.
وما به شدت سرخورده شدیم اما هفته های گذشته خبر از آزادی این کتاب دادن .
ما هم به علت زیبایی وبکر بودن مفاهیم کتاب یک رونمایی برای ان در 14 آبان برگزارخواهیم کرد که به زودی شرایط حضور شما بزرگان را اعلام میکنیم.

 

یک کادو جذاب برای طراوت بخشی به زندگی شما:
اگر هرانسانی با اطمینان در مسیررویاهایش گام بردارد وپیش برود وتلاش کند زندگی ای که تصور کرده را زندگی کند،با موفقیتی روبرو خواهد شد که در حالت عادی غیر قابل تصور خواهد بود . من این مهم را 30 سال است تجربه میکنم واز ان لذت میبرم واگر شما هم با اطمینان تجربه کنبد از ان لذت میبرید ولی مطمئنم روزهای اول یکسری اتفاق بد تجربه میکنید چون ناخود آگاه آسیب خورده شما مزاحم رشدتان میشود لطفا ادامه دهید تا بهت زده شوید.

/ 16 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم م

سلام عیدتون مبارک باشه..اینو می ذاریم به عنوان عیدیه یه سید بزرگوار به خودمون به مناسبت عید غدیر..کادوی دوم فوق العاده امیدبخشه ، من تلاش کردم تو زندگیم تو این مسیر گام بردارم گرچه گاهی موانع و تعجب خودم از رویایی بودن زندگی باعث میشه به مسیرم شک کنم و بگم آخه مگه میشه زندگی انقدر گل و گلاب باشه؟؟نمی دونم چرا عادت دارم زندگی رو با سختی های زیادی ببینم که به زور بشه ازش لذت برد❗❗❗

لاله

با سلام خطاب به آن دوست خوب ما همیشه با رو یا هایمان پیشرفت می کنیم در 15 سالگی رویا است و در مرور زمان به دست می آوریم ایمان یه تواناییهایمان وپشتکار و داشتن روحیه با لا واستقامت ،گاهی تلاش گاهی صبر بستگی دارد،به امید موفقیت.

مسیر عبور از عقده و سایه ما را به رویاهاس دست‌نیافتنی ما نزدیک می‌کند . من فکر می‌کنم گذاشتن چکیده عقده و سایه که این جمله زیبا شما می‌شود چون قبلا به صورت شعار توسط دیگران داده شده عمیق دریافت نشود . از این‌که مي‌بینم متوهمین گرامی همچون حضرت مستطاب بی‌نام و محتمل همان شب‌پره و گوکوش این‌جا که محیطی آموزشی است را با ...... اشتباه می‌گیرند واقعا برایشان متاسف می‌شوم ممنون خواهم شد از شما و دوستان گرامی که برای رستگاری این دوستان در این عید عزیز دعا کنید . خدایا همه مریض‌های عالم منجمله مریض مذکور را مشمول رحمت خود بگردان

بهزاد

سلام استاد. منظورتون از ناخوداگاه اسیب خورده چیه؟ چطوری مزاحم میشه؟

مریم گ

باسلام و تبریک اعیاد زیبای گذشته . درشرایط عجیبی به سر می برم گاهی فکر می کنم نفس کشیدنم دراین ایام اجابت دعاودرخواستهای قبلیم است گاهی می اندیشم که قصه تقدیراست یاموهبتی ازسرلطف پروردگار.هرچه هست از همه بیشترقدم گذاشتن درسرزمین حیرت است . دراین لحظات تنها می دانم که چه نمی خواهم و با اطمینان از این خواسته مسیرگذشته رارهامی کنم ودرمسیرجدیدقدم گذاشته ام . روبرو درمه فرو رفته وگذشته دیگرارزش بازگشت ندارد.صدایی درقلبم باشادمانی سرودمی خوانداگرترسهامی گذاشتند صدایش بلندتر به گوش می رسید. چقدرشجاعت می خواهم و تعادل . تنهاجمله ای که آرامم می کند این است که من تصمیم گرفته ام یک آدم معمولی خوب باشم در مسیر درست . گاهی احساس می کنم به کمک و راهمنا احتیاج دارم . آدم معمولی شدن خیلی سخت تراست از آدم خاص شدن .

شیناز

آیاپاک کردن نظرات کارخوبیه هرپیامی که به نفع خودتون باشه روبه نمایش میگذاریدوهرپیامی راکه ضررتان هستوپاک میکنید واقعاداریم به کجامیریم.

نوشین P

مرسی.عالی بودن[گل]

امیر

amir899899.blogfa.com

حاجتی

سلام استاد وقت بخیر سایت شخصیتون مشکل پیدا کرده یا تغییر کرده چون به لینکهای صفحه ی اول مثل قبل نمیشه دسترسی داشت .باتشکر

محسن

سلام این دوکادو چی بودن؟؟؟؟