شانس پول دار شدن شما چقدره؟

.
.
.
جمع کردن ........................بخشیدن
ثروت اندوزی.................... قناعت
رابرت جانسون روانکاو پیرو مکتب یونگ در کتاب سایه‌ات را مالک شو به دو ستون در روان بشر اشاره می‌کند که برای او مصیبت به بار می‌آورند .
وقتی شما به یکی از ستون‌ها می‌چسبید و تکلیف شما با ستون دیگر معلوم نیست می‌توانید حدس بزنید که چه مسائلی برای‌تان پیش خواهد آمد ، ما ممکن است بیمارگونه به سمت ثروت برویم و بدبختی درو کنیم یا حرف‌های عجیبی بزنیم و روان‌مان را برای رفتن به سمت ثروت مسدود کنیم :

هفتاد میلیون ایرانی همه دزدند و دستشان در جیب هم (ما هم یک کارهای خلاف کوچیکی یه جاهایی بکنیم ایراد نداره‌ها)
هر کی پول داره حتما یک خلافی کرده است (پس ما آدم سالمی می‌مونیم و با فقرمون هم حال می‌کنیم)
آدم باید بخشنده باشد (اینقدر بخشیدیم که دیگه چیزی برای خودمون نمونده)
آدم نباید حرص بزنه ما به همین قدر که داریم راضی هستیم (و واقعیت اینه که من هیچی تو زندگی‌ام ندارم)
هر چی آدم پولدار دور و بر ما و تو فامیل بوده آخر و عاقبت خوبی نداشتند و بچه‌هاشون سر ارث دعواشون شد (پس چون من از دعوا خوشم نمی‌آد پولدار هم نمی‌شم)
کلا کارفرماها یک مشت آدم عوضی هستند که می‌خواهند خون آدم را بمکند (پس من هیچ کسب و کاری را راه نمی‌اندازم تا آدم خوبی باشم)
و...

واقعیت این است که ما می‌توانیم بدلیل‌های متفاوتی به سمت پولداری سالم نرفته باشیم یا اوضاع اقتصادی‌مان را بهبود نداده باشیم. این موارد می‌تواند ناشی از ارزش‌هایی باشد که به قول رابرت جانسون یکجانبه دیگران برای ما تعریف کرده‌اند و زندگی ما را به بن‌بست اقتصادی رسانده اند .
دوره ثروت آ‌فرینی زمان مناسبی برای شکستن طلسمی است که به ما اجازه نمی‌دهد درست و حسابی به سمت ثروت حرکت کنیم. ما در این دوره به راهکارهای عملی که می‌تواند ما را در این جهت هدایت کند اشاره خواهیم کرد. 
لینک ثبت نام :

http://www.bonyadonline.ir/Marketing/DetailsCurrent.aspx?ID=120106
تماس :
88524100-3

/ 0 نظر / 83 بازدید