سفر روح

آن زمان که با ذهن، سکوت خالص را تجربه می کنیم، جسم نیز ساکت می شود
و در میدان سکوت تعادل و هماهنگی به مراتب کارسازتر است.

اکثر افراد در دنیای امروز با خویشتن و دیگران در ستیزند و دلایل آن را می توان به رقابت، مقابله، ترس از به اندازه کافی خوب نبودن، استرس های ناشی از ارتباطات و ... دانست.

امروزه رسیدن به سکوت درونی و آرامش از مهم ترین نیازهای انسان عصر حاضر به حساب می آید، چرا که تغییر شرایط زندگی باعث شده که افراد هر چه بیشتر به دنبال کسب آرامش باشند و بتوانند اضطراب و نگرانی ها را از خود دور کرده و به نشاط درونی برسند. نیرو در آرامش است و هنگامی که بتوانیم به تعادل و آرامش روحی برسیم، قادریم زندگی خود را توسعه دهیم.

ترم سفر روح، (٧ مهرماه) به شما این بینش را می دهند تا به درکی عمیق نسبت به خود و محیط اطراف خود برسید و به سمت زندگی مطلوب تان حرکت کنید.

برای کسب اطلاع بیشتر با بنیاد فرهنگ زندگی در تماس باشید.

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم مقنی پور

فنجون ۲۸ کافه دریچه : چرا تا ماه رمضون تموم میشه آلزایمر میگیری و یادت می ره چه قولایی به خودت و خدات دادی ؟ التماس دعا و منتظر نظر و همکاری شما هستیم در کافه دریچه !

علیرضا فلاح

جناب آقای سهیل رضایی استاد عزیزم سلام من علیرضا فلاح دانشجوی سال آخر رشته مهندسی معماری هستم و پایان نامه ام رو با موضوع روانشناسی و معماری و ساختن فضاهای زیستی مناسب روان انسان ها انتخاب کردم. شب 19 ماه رمضان به بنیاد زینب اومدم و بعد از شنیدن سخنرانی واقعا جالب و علمی شما این تفکر در من بوجود اومد که شما یکی از محدود کسانی در ایران هستید که می تونید در این زمینه دست من رو بگیرید. علاقمندم در این زمینه به جامعه ایران خدمتی کرده باشم تا فضاهای زندگی ایرانیان عزیز مناسب روح و روانشون ساخته بشه. از شما استاد عزیزم درخواست می کنم کانال های ارتباطی حضوری و غیر حضوری خودم با شما رو در صورت امکان برام در جواب این ایمیل بفرستید تا بتونم با شما بیشتر در ارتباط باشم. ممنون از صبحت های زیباتون و قوت کلامتون علیرضا فلاح

علیرضا فلاح

براتون به ایمیل bonyad.farhang@gmail.com پیام فرستادم ولی ریجکت شد. احتمالا این ایمیل بسته شده.

با اجازه استاد [چشمک] ریحانه جان هیچی همیشگی نیست اما باید سعی کنیم از اون خوب استفاده کنیم

حسین

ترم روح,زیباترین دوره ای بود که گذروندم.(دانشگاه خواجه نصیر_پاییز87)

سونيا

سلام آقاي رضايي نماز روزهاتون قبول [خنده]متنتون هم خلي قشنگ بودش [دست]موفق باشين [گل]

سونيا

سلام آقاي رضايي نماز روزهاتون قبول متنتون هم خيلي قشنگ بودش [دست][گل]

[ناراحت] آخی ... زاغچه جون غصه نخور تو هم یه روز بزرگ میشی ... [قلب]

زاغچه

[کلافه] مامان بابام باید بزرگ شن