وقتی در زندگی ناکام میشویم وآسیب می بینیم ...

به طور ناخودآگاه از لحاظ ارزش به خود سقوط میکنیم ودر معرض تصرف احساس های منفی وکاهش ارزش به خود قرار میگیریم 
ومعمولا ما برای نجات از این اتفاقات ،بدنبال یک احساس خوب دم دستی میگردیم وساده ترین راه گرفتن این احساس تاییداز دیگران است پس به سمت جلب نظر انها از طریق همسو شدن با خواسته ونیاز وعقاید انها خواهیم رفت.
اما کم کم که حالمان روبراه شد دوباره بهم میریزیم چون تن دادن به این نوع قربانی شدن برایمان تلخ وغیر قابل تحمل میشود.


/ 6 نظر / 54 بازدید
تبادل لينک

افزايش فوق العاده و در عين حال رايگان بازديد با سيستم تبادل لينک.امتحانش کن...

الناز

واقعا این برای همه صادقه چون من وقتی احساس کاهش ارزش می کنم از بقیه هم حالم بهم می خوره و دوست ندارم حتی ببینمشون همه رو هم مقصر میدونم جز خودم[افسوس]

....

وقتی فیزیک میخوندم چند نفر بودن که میومدن سر کلاس نه جزوه ایی بر می داشتن و نه چیزی می نوشتن...فقط کمی نگاه به تخته میکردن و می رفتن...اخر ترم هم 20 میشدن...من هم خودم رو جر میدادم..میشدم 17 = بقیه همکسلاسیها رو بماند..چون سر نمره 10 دست و پا یم زدن.. همیشه به خودم میگفتم مسیر من مسیری است که توی اون بدون هیج تلاشی بتونم نمره 20 بگیرم...خوشحالم فیزیک رو رها کردم و وارد میدان روانکاوی عمیق شدم...چون فکر می کنم شما به من چیزی یاد نمی دهید بلکه انچه خودم می دونم رو یاد اوری می کنید. حالم از کسانی که زندگیشون بر اساس تلاش می گذره به هم میخوره....

شاگرد قدیمی

سلام ، جناب رضایی . خیلی دوست داشتم که در این کارگاه حضور داشته باشم ، چون یه چیزی درونا میگفت که میتونه دوره ی خوبی برام باشه با توجه به بعضی حالاتی که در خودم سراغ دارم اما به دلایلی میسر نشد . ممنون میشم اگه این امکان فراهم بشه که بتونیم از پک کارگاه استفاده کنیم .

شاگرد قدیمی

ضمنا توجه شما نسبت به مخاطبانتان ( با قرار دادن امکان بیان نقطه نظرات و ... با مدیریت بنیاد ) حائز اهمیت است . موید باشید ان شاالله .

اخیششش چ عکس قشنگی