از روزی که یادمه ماجرای عشق و عاشقی برای همه ی آدمهای کره ی خاک جز ماجراهای اصلی زندگیه و اکثر آدمها فکر می کنن اگه یه نفر رو پیدا کنن که خیلی همه چی تموم باشه با سر میرن تو بهشت و تا ابدالدهر همونجا می مونن،بعضی ها هم که یکی دو باری تست کردن و دیدن بهشتهای عاشقی زود جهنم می شه شروع می کنن چند تا عشق رو با هم داشته باشن تا هرکدوم جهنم شد تعطیلش کنن برن بهشت بغلی و فکر می کنن "چقدر خوشبختم من"... اما یه روز می فهمن از بس باید تو بهشت بغلی مواظب باشن تا از بغل بهشت قبلی نگن کم کم دارن خل می شن.


یه عده هم که مدام تو عشقهای خیالی دارن قدم می زنن و مدام سیگار حسرت دود می کنن و تو خیالشون به سبک خانوم هَویشام زن اصلی سریال آرزوهای بزرگ منتظر اومدنش می شن و مدام داریوش،محسن چاوشی و مابقی مرثیه خوانان عشق رو گوش می دن.


یه عده هم که عشق رو می خوان تا جبرانی باشه برای تمام افسردگیها و بی رمقی ها و بی انگیزگیهای بی پایانشون تا به امید اون عشق برن دانشگاه یا سرکار یا...

کمتر دیدم کسی رو که دنبال این باشه که به معشوقش اجازه بده که اونهم در طراحی فضای رابطه آزادانه نظر بده، مخالفت کنه، قهر کنه،لج کنه و بچگی کنه اما هنوز بتونه مطمئن باشه که بازم احتمالاً مثل گذشته دوست داشته می شه و ضمناً اگر روزی هم افسرده بشه هنوز کسی هست که ازش لذت ببره.آخی...چقدر سخته ملاقات همچین عشقی...ولی معمولاً بعد از کلی دعوا و قصور و مجسمه سازی دوست داشتنی از معشوق این اتفاق می افته.

روز جمعه 27 بهمن باهم بحث می کنیم چه عشقی پایداره و می شه روش حساب کرد،چه عشقی پایدار نیست وفقط می شه برای لذت بردن و خندیدن باورش کنی.
بحث می کنیم که چرا بعضی ها تو عشق چسبنده هستند و جوری رفتار می کنن که تمام مردها و زنهایی که اول دوستشون داشتن یکهو غیبشون می زنه و دیگه حاضر به ارتباط نیستن.
بحث می کنیم که چرا ما عاشق آدمهایی می شیم که به راحتی ما رو بازی می دن ولی ما بازم شهامت جدا شدن نداریم.
شاید هم برات جالب باشه بدونی چرا یه عده اصلاً حاضر نیستن به عشق تعهد بدن اما به شدت هم آدمهای جذاب و گیرایی هستن....
پس یادت باشه که الزاماً همه ی اونایی که بهت می گن بدون تو می میرم تا آخرش پای تو نمی مونن چون شهامت دادن هزینه ی عشق روهمه ندارن و اونایی که دارن اول خودشون رو خوب شناختن،پس اگه به کسی گفتن می خوامت میدونن دارن چی می گن و برای برطرف کردن یه حاجت آنی نیست....
27 بهمن عاشقانه کنارتون هستیم....
88524102-88524101-88524100
http://www.bonyadonline.ir/