آخرین فرصت برای حضور در بنیاد

برای آن که دوستان راحت تر بتوانند برای سال نو مهیا شوند دوره ها از تاریخ پانزده اسفند تا تاریخ پانزدهم فرودین برگزار نخواهد شد . با این امید که با شرکت در این دوره ها بتوانید سال متفاوتی را پیش رو داشته باشید  تاریخ و روزهای برگزاری دوره ها را که این هفته آخرین فرصت برای مهیا شدن جهت شرکت در آن است تقدیم تان می کنم :               

1-دوره خودتحلیل گری با شیوه ای متفاوت از همیشه در تاریخ  28/11/1390  برگزار خواهد شد . این بار بر اساس تئوری معتبرMBTI که برگرفته از روان کاوی کارل گوستاو یونگ ، روان کاو سویسی، آزمونی در سایت بنیاد برگزار خواهد شد .نتایج این آزمون که دربرگیرنده نکات اساسی از زوایای مختلف شخصیت شماست در این روز به شما ارئه خواهد شد .

شما در این گزارش که به طور تفصیلی در کلاس بررسی خواهد شد از نقاط ضعف و قوت خود ، مشکلاتتان در ارتباط با دیگران و توصیه هایی که می تواند به احساس رضایت بیشتر شما در زندگی کمک کند مطلع خواهید شد.

2-دوره سایه هم در تاریخ 4/12/1390 شروع می شود . بر اساس منابع متعددی که بزودی از سوی بنیاد منتشر می شود درخواهید یافت که سایه فراتر و پیچیده تر از انچه شما فکر می کنید می تواند بعد داشته باشد . بنیاد تصمیم گرفته صورت تخصصی کارگاههای سایه را برگزار کند.

این جلسه به تمرین و تحلیل در ارتباط با سایه خواهیم پرداخت .

3-تحلیل وتعبیرخواب رویا هم روز چهارشنبه26/11/1390 شروع می شود . خواب ها مانند نامه باز نشده اند . باید آن ها را باز کرد و تحلیل نمود و از نتایج تحلیل ها در زندگی خود بهره برد. خواب ها منشا تحولات بزرگ در زندگی بسیاری از انسان ها بوده و همین امر باعث شده روان کاوان تلاشهای فراوانی برای تحلیل خواب بنمایند.

4-دوره انواع زنان هم با تفاوت های اساسی در شیوه اجرا برگزار خواهد شد این دوره از تاریخ 1/12/1390 شروع می شود . از دستاوردهایی که مخاطبان این دوره آن را تجربه کرده اند می توان از حل چالشهای ارتباطی که با زنان برخورد کرده ایم . شناسایی نقاط قوت و ضعف ، شناسایی احتمال فرصت های از دست رفته وجبران عقب ماندگی های گذشته از جمله مباحثی است که در این دوره به آن اشاره خواهد شد .

انتشار سه کتاب در حوزه روان کاوی در دو هفته پیش رو نیز از مهمترین رویدادهای بهمن ماه در بنیاد خواهد بود  . اخبار انتشار این کتاب ها را از طریق سایت بنیاد  در اختیارتان قرار خواهیم داد.

به یاد داشته باشیم تا ما نو نشویم ،نو شدن سال به ما کمکی نخواهد کرد.