این روزهای من

***

عموماً آدم هااز حال و احوال اولیه ای که با من دارند، جا می خورند.

چون وقتی از من می پرسند : چطوری؟ به سادگی می گویم: عالی! می پرسند: خوش می گذره؟ می گویم: حسابی! با خنده و تردید می گویند: مطمئنی؟ می گویم: چرا که نه؟

وقتی ریشه این قضیه را از من جویا می شوند، برایشان توضیح می دهم که من روزهای سخت زندگی ام را با نشانه های دقیق (مثلاً کنار خیابان می ایستم و به درختی خیره می شوم یا در ابتدای خیابانی توقف می کنم و به انتهای آن نگاه می کنم یا به تابلوی مغازه ای خیره می شوم.) به خاطر می سپارم و به خودم و خدای خودم می گویم چقدر دوست داشتم این حادثه بد رخ نداده بود و همه چیز همون جور عادی پیش می رفت.

بنابراین من به شدت عاشق روزهای معمولی زندگی هستم و شکوه زندگی را در دستاوردهای خاصی خلاصه نمی کنم و فکر می کنم به همین شکل عادی صبح صبحانه خوردن و خداحافظی کردن و آمدن سر کار، دیدن دوستان و خندیدن با بچه های کلاس ام، دوباره برگشتن به خانه، چرت زدن داخل تاکسی و ... خدایی یک دنیا قیمت داره و باید هر روز شکرگزارش بودو بهترین روش شکرگزاری هم اینه که هر کسی ازت پرسید چطوری؟ بگی: عالی!

×××

چند امکان ویژه رایگان!

فقط با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس infosite@BonyadOnline.ir فصل اول پرفروش ترین کتاب های بنیاد "زندگی برازنده من (چاپ 3)، انواع مردان (چاپ 2) و تنها راه پایداری زندگی زناشویی (چاپ 2) " را از آن خود کنید!

می خواهید لیست کتاب ها را داشته باشید؟  اینجا کلیک کنید.

با یک کلیک، کتاب مورد علاقه تان را بخرید!

یک گفتگوی رایگان اولیه با کارشناسان ما، برای یافتن علت مشکلات شما و پیشنهاد بهترین راهکار، این فرم را پر کنید.