دوستان، این نهمین بخش زندگی نامه من است. اگر علاقمند به ارتباط بهتر با متن هستید، نوشتار 8 گانه پیش را از بخش مطالب اخیر در ستون سبز رنگ سمت چپ بخوانید.

***

شب در فضای باز حیاط خوابیده بودم وبه آسمان نگاه نگاه می کردم وکم کم رفتم داخل یکی از ستاره ها نشستم و کره ی زمین را از اونجا تصور کردم و دیدم چقدر کره ی خاک کوچیک میشه و وقتی کره خاک اونقدر  کوچیکه، ایران و تهران و محله ی ما و خود من و آرزوهام چیزی نیست که بخواهد غیر ممکن باشه.

از طرف دیگه داشتم فکر می کردم وقتی فروشنده های مواد مخدر علی رغم اینهمه پلیس، زندان، اعدام  برای فروشنده ها و آنهمه بدبختی، خانمان سوزی و هزار مکافات دیگه برای مصرف کننده ها فعال هستند و بدون تبلیغات و تاییدات جنس می فروشند، چطور  ممکنه من که دارم یک سیستم عالی و کاربردی و تاثیر گذار و مثبت می فروشم، نتوانم موفق باشم؟

بعدش شروع کردم تجسم کردن یکسال دیگه ؛ من تعداد زیادی آدم را متقاعد کردم که در دوره ها شرکت کنند، یا اینکه کلاس ها را در مجموعه خود برگزار کنند.

تجسم می کردم که من صاحب اعتبار عالی و مناسبی داخل موسسه شده ام و دارم آنجا را به نحو موثری که می شناسم، مدیریت می کنم. راستی یک روزی از مهندس پرسیدم موسسه در بالاترین سطح فعالیتش چند نفر دانشجو داره؟ مهندس نصرت سال 71 با کلی غرور گفت : تابستان ها ما اینجا بیش از 100 دانشجو داریم! گفتم : بیش از 100 تا دقیقاً یعنی چند تا؟ گفت 120 و بعضی وقت ها 150. همون لحظه با خودم فکر کردم دوستان دینامیت به این قدرت دارند، اون موقع دارند باهاش آتیش بازی می کنند! بابا با این قدرت در این زمان میشه از وسط کوه تونل زد! به خودم گفتم : پسر، فرصت بی نظیری وجود داره که باید هر جوری هست به دست تو شکوفا بشه! شک نداشتم که حرکت من بالاخره یک جواب عالی و درخشان خواهد داشت.

خلاصه فردا صبح رفتم یک فضای آموزشی دیگه برای مذاکره. مدیر به من جواب مثبت داد و خیلی استقبال کرد. داشتم بال در می آوردم که یکدفعه خانم مدیر  گفت : فقط یه شرط داره و اونهم اینکه ...

اگر اولین بار است با من آشنا می شوید، پیشنهاد من به شما ...

دانلود رایگان بخشی از کتاب چرا حال انسان امروزی خوب نیست؟

یک برنامه داریم، برای مجردها!

 

در صورتی که تمایل دارید ارتباطتان با ما حفظ شود، در سایت بنیاد وارد شده و در بخش هدیه ویژه نام و ایمیل تان را وارد کنید. آخرین مقالات، جدیدترین اخبار، پرمخاطب ترین کتاب های روانشناسی تحلیلی ، به روز ترین بسته های آموزشی ، برنامه های دوره های آموزشی به شما اطلاع رسانی خواهد شد.