دیدگاه علمی این کارگاه که براساس پژوهش های مختلف طرح شده است نتیجه تلاش کارشناسان مختلف در امر روانشناسی فردی و سازگاری در روابط است. این شیوه علمی دستاورد تلاش افرادی مثل دکتر کارل گوستاو یونگ، دکتر نانسی ماریولز، دکتر روث شرمن، دکتر راجرور، دکتر ماروین ریتینگ، ایزابل مایرز و کاترین بریگز که این دو از بنیان گذاران رایج ترین آزمون شخصیت هستند، می باشند.

عشق مناسب شما

با استفاده از نتایج پژوهش ها و فرضیه های این کارشناسان این کارگاه متفاوت را برپا داشتیم و نام آن را عشق مناسب شما گذاشتیم. در این کارگاه با استفاده از یک آزمون کوتاه ابتدا کشف می کنیم که نوع عشق خودتان چیست و چه نوع رابطه ای برایتان مناسب است.

 به محض این که مناسب ترین الگو را شناسایی کردید، کارگاه عشق مناسب شما به شما یاد می دهد چگونه با دیدگاهی آرام و بدون تنش با او ملاقات کنید.

اگر فردی خجالتی و کمرو هستید و با حرف زدن مشکل دارید، مهم نیست. این کارگاه به شما می آموزد چگونه با شکلی مناسب با این افراد معاشرت کنید.

سپس می آموزید که چگونه به سرعت و با پرسیدن چند سوال ساده و یا حتی دقت در رفتار فرد مورد نظر بر اساس مفاهیمی شخصی مثل برونگرایی یا درونگرایی نوع عشق و رابطه مناسب فرد مورد نظرتان را دریابید.

زیبایی این شیوه در این است که فرد مقابل متوجه نمی شود که در حال استفاده از آن هستید.

وقتی با فرد مورد نظر آشنا می شوید به سادگی چهار سوال از او می پرسید برای مثال سوال می کنید "آیا دوست داری در زندگی همه چیز بر اساس برنامه قبلی پیش برود یا زندگی انعطاف پذیر و در لحظه را دوست داری؟"

با شنیدن پاسخ این سوال ها به سرعت نوع عشق فرد مورد نظر را متوجه می شوید و کشف می کنید ارزشها ، علایق و اهداف او در زندگی چه هستند .

اگر نوع عشق این فرد با شما سازگاری داشته باشد می توانید با استفاده از اسراری که در این کارگاه به شما آموزش داده می شود جذابیت خود را برای او بیشتر کنید .

طراح این دوره اذعان می دارد که در چهار سال گذشته بیش از هزار دانشجو با سوابق مختلف از این شیوه برای بهبود روابطشان استفاده کرده اند . هفتاد  درصد از آن ها پس از بهره بردن از این شیوه گزارش داده اند که روابط رضایتمندانه تری داشته اند و نود درصد از آن ها گزارش داده اند که کیفیت روابطشان دگرگون شده است و با افرادی مناسب آشنا شده اند .

مهم تر و جالب تر از همه این که بسیاری از این روابط به ازدواج منجر شده است . شما هم می توانید از این شیوه در زندگی عاطفی تان بهره ببرید .

در این کارگاه ضمن انجام دادن آزمونی نوع عشق تان را مشخص می کنید و در ادامه آگاه می شوید که کدام یک از انواع عشق مناسب شماست . همچنین خواهید آموخت که به شریک مناسب تان چه بگویید و با او چه رفتاری داشته باشید تا محبت او را جذب کنید .

حالا زمان آن رسیده که نقاب ها را برداریم و چهره های واقعی مان را به هم نشان دهیم با کمک گرفتن از کارگاه عشق مناسب شما متوجه می شوید که شریک مناسب تان همین حالا در انتظار شماست.

منتظر شما در کارگاه عشق مناسب شما هستیم .