تیپ شخصیتی فیلسوف معناگرا یکی از تیپ های عشق است که می تواند خود شما باشید و یا شخص مقابل تان. بخشی از ویژگی های این تیپ را با هم می خوانیم.

به عنوان یک فیلسوف ایده آل گرا باور دارید که عشق نیاز به ارتباطی عاطفی و معنوی عمیق دارد. ممکن است باور داشته باشید که برای رسیدن به این حالت دوست داشتنی باید رنج زیادی را تحمل کنید و فداکاری های زیادی از خودتان نشان دهید.

با این همه اعتقادتان این است که برای رسیدن به عشق بی نقص تان چنین تلاش و تحمل رنجی ارزشمند است. وقتی آن روز دوست داشتنی فرا می رسد، دیگر فردی کامل هستید و همراه با جفت عاطفی تان تلاش می کنید دنیا را مکانی بهتر کنید.

در شروع یک رابطه دوست دارید جفت تان ایده آل ترین فرد در این جهان باشد. حاضرید به سادگی زندگی تان را برای او فدا کنید. بعدها وقتی حقیقت برایتان آشکار می شود، ناامید می شوید چون درک می کنید هیچ انسانی نمی تواند در این جایگاه قرار داشته باشد.

خوشبختانه پس از مدتی دوباره حال تان رو به بهبودی می رود و مشکلات شریک تان را می پذیرید. با این حال هنوز هم تلاش می کنید او را تغییر دهید و مطابق تصویر کاملی که از او در ذهن تان دارید او را دوباره بسازید.

در رابطه با ویژگی های این تیپ و نحوه برخورد با او در کارگاه انواع عشق به صورت مفصل گفتگو خواهم کرد.

در صورت تمایل نام خود را رزرو کنید تا برای دادن اطلاعات بیشتر با شما در تماس باشیم.

×××

به روز رسانی هایی که پیشنهاد می کنم حتماً بخوانید.

چرا با همه سختی های ارتباطی، جدا نمی شویم؟ (منبع: پکیج آموزشی صوتی رابطه زن و مرد)