دو هفته پیش در کارگاه عملی بیداری قهرمانان درون محشر کبری برپا شد!

قصه از آن جا آغاز شد که داشتم تست 15 سوالی زندگی به سبک یتیمانه را می گرفتم تا بدانیم که کدامیک از ما مشغول زندگی به سبک یتیمانه و سیاق یتیمی (قربانی، طلبکار و مظلوم صفت) هستیم.

در تب و تاب خواندن و پاسخگویی دانشجویانم بودم که یکدفعه در درون من موضوعاتی کلیک خورد و آن هم این بود که شاید یک نفر نمره یک سوال را 4 و باقی را 0 بدهد -  توضیح : بازه نمرات از 0 تا 4 به مفهوم در من اصلاَ صدق نمی کند و کاملاَ صدق می کند.-  آیا این بدین معنی است که یتیمانه زندگی نمی کند؟

با خودم بررسی کردم و با توجه به شناختی که از برخی دانشجویانم در این چند دوره پیدا کرده بودم متوجه شدم که عده ای از آن ها یک وادی را یتیمانه زندگی می کنند و همان یکی برای نابودی کل زندگی شان کافیست.

به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنم خیلی اسیر نمره کلی تست برای تحلیل نشوید و هر سوال را جداگانه تحلیل کنید و ببینید اگر در جنبه ای از انرژی عاشقی 0 می گیرید، آن نمره می تواند چه لطماتی را سبب شود و از سوی دیگر 4 دادن به برخی از سوالات چه توان هایی را در شما نشان می دهد که با بکار گیری بیشتر آن ها چه فرصت هایی را به زندگی تان نزدیک می کنید؟

برشی از فصل عاشق کتاب زندگی برازنده من به دوستانی که ایمیل زدند ارسال شد. اگر به مطلب بیشتری احتیاج داشتید، به کتاب زندگی برازنده من از صفحه 141 تا 148 رجوع کنید. پکیج صوتی رابطه زن و مرد –متعلق به دوره ای با همین نام که در بنیاد فرهنگ زندگی برگزار شد. – و پکیج تصویری رابطه زن و مرد – گفتگوی من با اساتید مجرب روانشناسی سرکار خانم ژینوس آروند و آقایان محسن منصوبی فر، آرش تقوی، امیرهمایون مجد، حجت الاسلام ادبی- منابعی هستند که به موضوع عاشق می پردازند.

اما پیشنهادی برای دختران و پسرانی که به دنبال درک بهتر و معیارهای مناسب تری برای انتخاب شریک عاطفی و ازدواج هستند دارم؛ بنده در اواخر تیر یا اوایل مرداد کارگاه بسیار جالب و آموزنده و تاثیرگذاری برای شما برگزار خواهم کرد که پیشنهاد می کنم آن را از دست ندهید و اسامی تان را رزرو کنید تا اطلاعات بیشتر برایتان ارسال گردد.