سرکار خانم رزاز زاده فرموده بودند که از گزارش یک جشن بنویسم که بدینوسیله آن چه می توانم بگویم را در میان می گذارم.

تقریباً ماه های خرداد و تیر بوده که یکی از دوستانم واسطه معرفی من به آقای پیرهادی (تهیه کننده فیلم های آقای ابراهیم حاتمی کیا) شد و بعد از چند پیگیری بنده ملاقاتی فراهم شد تا ایشان را ببینم و در اولین ارتباط متوجه شدم که آقای حاتمی کیا در حال نگارش فیلم نامه ای در حوزه جوانان می باشند و ظاهراً از فیلم نامه های تهیه شده نیز آن چنان راضی و خوشنود نمی باشند.

بعد از کمی گپ و گفت و گو فهمیدم که کارشناسان ارزنده ای را نیز در این حوزه ملاقات کرده اند. خلاصه این که ملاقات اول خیلی سریع، جالب و بامزه پیش رفت و نمی دانم چه اتفاقی رخ داد که هر دو احساس کردیم می توانیم همفکری مناسبی با هم داشته باشیم.

البته این هم نشینی برای من که با فیلم های استاد فراوان احساس شور و شعف می کردم، بسیار مسرت بخش و ارزنده بود.

قرارهای بعدی را گذاشتیم و هر چقدر پیش رفتیم، به این نتیجه رسیدم که فیلم های آقای حاتمی کیا و نگاه ایشان بسیار عزیز و گرامی است، اما جالب تر آنست که شخصیت ایشان به مراتب عزیزتر و گرامسیت و بسیار بزرگوارند.

سه ماهی گفت و گو کردیم و فیلم نامه را ایشان با ذکاوت خاصی تمام کردند و شروع به برنامه ریزی برای انتخاب بازیگر کردیم که این بزرگوار پیشنهاد حضور در انتخاب بازیگر را به اینجانب دادند که بنده هم با کمال افتخار پذیرفتم.

در روند فیلم برداری هم گهگاهی به صحنه سر می زدم و با هم تبادل هایی داشتیم و در این چند ماه بسیار آموختم و ممنون دار ایشان هستم که اجازه حضور در این فضا را به بنده دادند و برای من این حضور با وجود چنین مربی بزرگی دستاوردهایی داشت عظیم و دوست داشتنی.

امیدوارم بعد از کسب مجوز از ایشان بتوانم از روند کار برایتان بنویسم، چون فضا متعلق به ایشان است و من یک مهمان بودم.

 

و اما هدیه برای علاقمندان!

دو وبلاگ جدید راه اندازی کردیم برای مطالعه و آموزش مهارت های ثروت آفرینی و بررسی اختصاصی محتوی سایه که به علاقمندان روانشناسی تحلیلی تقدیم می کنم. این دو وبلاگ به صورت تخصصی به تحلیل مباحث می پردازند و پیشنهاد می کنم ببینید و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.