روز پیش نقدی پیرامون سریال های ماه مبارک رمضان ،
با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) داشتم که در پایین مشاهده می نمایید.

رضایی گفت: سریال «جراحت» را در بین سریال‌های ماه رمضان موفق می‌دانم، اما این سریال برای پخش در ایام ماه رمضان مناسب نبود.

سهیل رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به این‌که خوب بود، در ماه مبارک رمضان اسم لطیف‌تری برای سریال «جراحت» انتخاب می‌شد، اظهار کرد: اسم «ملکوت» و «نون و ریحون» را بیشتر پسندیدم.

مدیر بنیاد فرهنگ و زندگی(مرکز مطالعات و آموزش مهارت‌های تفکر کاربردی و موثر‌سازی ارتباط) ادامه داد: سریال «جراحت» برای ماه رمضان و پخش بعد از افطار سنگین بود و تصور می‌کنم به‌طور ناخودآگاه زدن توی گوش بزرگتر را باب کرد و این عمل در این سریال توجیه و تایید شد و ما بازتاب اجتماعی این اتفاق را خواهیم داشت.

رضایی با بیان این‌که در مجموع سریال «جراحت» را برای پخش بعد از افطار خشن می‌داند، عنوان کرد: مخاطب بعد از نماز و سرسفره با یک خستگی دنبال لحظه‌ی شادی است و نمی‌دانم چرا سریال‌های ماه رمضان امسال در غم و ماتم و مرگ به سر می‌برند؟ حتی «نون و ریحون» هم فضای خیانت داشت.

وی تاکید کرد: بهتر بود سریال «نون و ریحون» برای بعد از افطار پخش می‌شد که کمی برای مخاطب مفرح باشد؛ به نظرم در کنداکتور شبکه‌ها این هوشمندی رعایت نشده‌است.