در آستانه برگزاری دوره سفر قهرمانی زن و تکمیل پروژه های انتشار کتب مرتبط این مجموعه منتشر شده است . همه کسانی که کتاب ژرفای زن بودن را مطالعه کرده‌اند ، این کتاب برای آنان کمک فوق‌العاده‌ای است تا بتوانند آموخته‌های خود را در زندگی پیاده سازی کنند . 

ژرفای زن بودن به چاپ دوم رسید 

استقبال بی‌نظیر از این کتاب موجب شد تا در زمانی کوتاه به چاپ دوم برسد .

زنانی که فریب جذابیت‌های فریبنده دستاوردهای مردانه را خورده‌اند وکم‌کم به جای حس رضایت ، حس افسردگی نصیب خود شده‌اند 

زنانی که فکر می‌کردند وقتی به خانه برمی‌گردند همه از آن‌ها استقبال خواهند کرد ولی وقتی به خانه برمی‌گردند با بچه‌هایی مواجه می‌شوند که حسی به آن‌ها ندارند و مردانشان نیز دل خوشی از آن ها ندارند 

خیلی‌ها می‌پرسند اگر نخواهیم سفر مردانه برویم پس چه باید بکنیم و این کتاب به آن‌ها کمک می‌کند و می‌گوید که چه باید انجام دهید؟

مردان نیز با خواندن این کتاب درمی‌یابند که دختران و زنان خود را در چه حوزه‌هایی تشویق نکنند که باعث بهم‌ریختگی حس رضایتمندی آنان از زندگی نشوند و چه کنند تا در زندگی آنان مثمر‌ثمرتر باشند. 

همزمانی ؛

معجزات فراوانی هر روز در زندگی ما رخ می‌دهد چشم سومی برای دیدن نیاز داریم و شناخت همزمانی این چشم را خواهد گشود . 

مطمئنا همه شما در زندگی به صحنه‌هایی برخورد کرده‌اید که شما را شوکه کرده‌اند . جاهایی بوده است که احساس می‌کردید اتفاق بدی برای‌تان پیش آمده ولی پس از مدتی متوجه شده‌اید که آن اتفاق چندان هم بد نبوده است و به این طریق به شما کمک شده است.همه این موارد نشان می‌دهد ما در داستان عظیم‌تری حضور داریم . ما به تنهایی داستان زندگی‌مان را نمی‌نویسیم و نویسنده دیگری داستان ما دارد . 

چگونه حکمت اتفاقات زندگی خود را کشف کنیم و کاری کنیم که شاهد معجزات بیشتری در زندگی‌مان باشیم ، موضوع مهمی است که در این مجموعه با بررسی آخرین کشف کارل گوستاو یونگ یعنی پدیده هزمانی به آن پرداخته شده است . 

تلفن سفارش:3-88524100
یا به لینک های ذیل مراجعه کنید.
سفارش کتابها: http://www.bonyadonline.ir/Goods.aspx
سفارش سی دی ها: http://www.bonyadonline.ir/CDS.aspx